Treść recenzji

Przegląd wykazał, że firma Stride nie przeprowadziła właściwego i spójnego monitorowania swoich relacji z klientami.Stride nie wprowadził nawet odpowiednich praktyk należytej staranności dla klientów, szczególnie w sytuacjach wysokiego ryzyka, i nie prowadził odpowiednich rejestrów.Stride nie zdołał również dowiedzieć się, skąd pochodzą fundusze 742 swoich klientów.Ponadto firma Stride nie stworzyła ani nie uchwaliła żadnych procedur ani zasad dotyczących zarządzania ryzykiem, ani nie przeszkoliła swoich pracowników w zakresie identyfikowania i obsługi wszelkich transakcji z klientami, które mogą być nikczemne. W przyszłości wysokość kar nakładanych przez UKGC będzie stale rosła, dopóki sektor nie ukształtuje swoich praktyk zgodności.

Odpowiedź Stride

Stride zatrudnia również dodatkowy personel w obszarze zgodności.

888 Holdings historyczna grzywna

888 Holdings ma kasyno online, platformy zakładów sportowych, pokera i bingo, które są popularne na całym świecie.UKGC odkryło, że 888 nie powstrzymało ponad 7000 osób, które uczestniczyły w zasadach samowykluczenia, przed kontynuowaniem hazardu za pośrednictwem różnych platform internetowych.

Brytyjska internetowa witryna bingo ukarana karą ponad 7 milionów funtów

Stride Gaming, brytyjska internetowa platforma bingo, czeka 7 funtów.1 mln grzywny za niezgodności, po wcześniejszym ostrzeżeniu po jesiennym przeglądzie