Witaj Userze! Dzisiaj jest środa, 05.08.2020, godzina 09:54

~ Vegeta: Włosy mi stają dęba ze zdumienia.Vegeta: Włosy mi stają dęba ze zdumienia.
Niedziałający plik/odcinek onlineNiedziałający plik/odcin...
Treść: odcinek 104 nie mozna pobrac
Pisał: hiszpan777
Dnia: 22/07/2020 19:52
Wyś/ odp: 248787, 344
Gry Escape RoomGry Escape Room
Treść: Hej, chciałbym was zaprosić do wspaniałej gry jaką jest E...
Pisał: Kateros90q
Dnia: 15/07/2020 11:54
Wyś/ odp: 94, 0
Przywitaj się!Przywitaj się!
Treść: siemanko wszystkim Grin
Pisał: megawibracjami
Dnia: 21/06/2020 10:48
Wyś/ odp: 27785, 46
ProśbaProśba
Treść: Cześć, nie zechciał by ktoś pomóc wygrać konkurs moim syn...
Pisał: krzycho90
Dnia: 04/06/2020 19:32
Wyś/ odp: 291, 0
Dragon Ball Super: Broly Dragon Ball Super: Broly
Data: 13/04/2019 10:23
Pobrań: 267
Dragon Ball Z: Fukkatsu no F (Future ... Dragon Ball Z: Fukkatsu no F (Future ...
Data: 12/04/2019 11:32
Pobrań: 62
Dragon Ball Z: Fukkatsu no F Dragon Ball Z: Fukkatsu no F
Data: 11/04/2019 23:07
Pobrań: 29
Dragon Ball Z: Battle of Gods Dragon Ball Z: Battle of Gods
Data: 11/04/2019 23:06
Pobrań: 65
Dragon Ball Super 64 - Napisy PLDragon Ball Super 64 - Na...
Data: 31/10/2016 16:03
Dodał: Mysterious
Wyświetleń: 3160
Dragon Ball Super 61 - Napisy PLDragon Ball Super 61 - Na...
Data: 09/10/2016 12:07
Wyświetleń: 2379
Dragon Ball Super 60 - Napisy PLDragon Ball Super 60 - Na...
Data: 02/10/2016 11:54
Wyświetleń: 2240
Dragon Ball Super 59 - Napisy PLDragon Ball Super 59 - Na...
Data: 25/09/2016 09:42
Wyświetleń: 3241
On-Anime.pl Manganime.pl DBNao.net Jinja-Temple.pl Anime-Gakure Saiyans-Zone

Kategorie Forum

Ankieta

Jak oceniasz nową szatę graficzną?

Znakomita, o to chodziło!
38%
[26 głosów]

Bardzo dobra
37%
[25 głosów]

Dobra, ale czegoś w niej brakuje
13%
[9 głosów]

Przeciętna, poprzednia była lepsza
9%
[6 głosów]

Nie mam zdania
3%
[2 głosów]

Ogółem głosów: 68
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 14/11/2016 15:34

Archiwum ankiet
Assassin's Creed
Forum » Hyde Park » Gry

Dodany dnia : 22-05-2013 22:03
Great -

Data rejestracji: 23.07.10
Witam! Na 31 października zapowiedziana została premiera w Polsce gry Assassin's Creed IV: Black Flag. Osobiście nie mogę się doczekać, bo grałem w każdy tytuł z tej serii i strasznie mi się spodobały przygody Asassynów. Co prawda pierwsza część nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia, jednak od premiery "dwójki" jestem zakochany w serii gier od Ubisoftu.
A jakie są wasze wrażenia na temat tej serii? Zapraszam do dyskusji Smile
Poniżej zamieszczam link do trailera najnowszej części oraz jej recenzję Smile
Recenzja :: Pokaż
Cykl Assassin's Creed należy do najpopularniejszych marek w portfolio koncernu Ubisoft. Trzymając się 12-miesięcznego rytmu wydawniczego, w rok po premierze Assassin's Creed III firma zdecydowała się wypuścić kolejną pełnoprawną odsłonę serii. Deweloping Assassin's Creed IV: Black Flag tradycyjnie powierzono studiu Ubisoft Montreal, któremu pomagały inne zespoły deweloperskie (m.in. Ubisoft Shanghai, Ubisoft Sofia i Ubisoft Montepllier).
Wiodącą postacią kampanii głównej w Assassin's Creed IV: Black Flag jest Edward Kenway (dziadek Connora Kenway'a z Assassin's Creed III), pochodzący z Anglii XVIII-wieczny pirat i zarazem członek tytułowej gildii asasynów. Miejscem akcji są natomiast Karaiby dwa lata po zakończeniu hiszpańskiej wojny sukcesyjnej (1701-1714), a więc w tzw. złotej erze piractwa. Podobnie jak we wcześniejszych grach z cyklu twórcom udało się wpleść w fabułę wiele autentycznych wydarzeń i postaci. Gracze mogą więc spotkać na swojej drodze m.in. Edwarda Teacha (Czarnobrody), Benjamina Hornigolda, Calico Jacka Rackhama, Anne Bonny oraz Charlesa Vane'a.
Świat gry podzielony został na ponad 50 unikatowych lokacji. Najważniejsze z nich to trzy duże miasta - Kingston, Hawana i Nassau, z których każde reprezentuje odmienny styl architektoniczny. Nie brakuje również małych osad rybackich, plantacji cukru, ukrytych zatoczek czy starożytnych ruin. Żeglugę po morzach ułatwia bohaterowi własny statek – Jackdaw, który poddawać można rozlicznym modyfikacjom (np. taran, wzmocniony kadłub, większa liczba armat).
Doskonale znane fanom cyklu Assassin's Creed standardowe elementy rozgrywki (np. akrobatyczne pokonywanie przeszkód i widowiskowe pojedynki z przeciwnikami) wzbogacone zostały o kilka innowacji. Jedną z nich jest możliwość nurkowania i eksploracji zatopionych statków. Zmiany objęły również system bitew morskich, w których znacznie poprawiono AI przeciwników. Mechanika walki bazuje na rozwiązaniach zastosowanych uprzednio w AC III. Poza standardowym ukrytym ostrzem asasynów w trakcie starć bohater może zrobić użytek z dwóch pałaszy oraz czterech pistoletów.
Tradycyjnie już kampanię główną przeznaczoną do uzupełnia rozbudowany tryb multiplayer ze sporą ilością zróżnicowanych map i postaci, w jakie można się wcielić.
Od strony technicznej, Assassin's Creed IV: Black Flag wykorzystuje możliwości silnika AnvilNext, którym deweloperzy z Ubisoftu posłużyli się również w Assassin's Creed III i Assassin's Creed III: Liberation. Oferuje on wysokiej jakości oprawę wizualną z mnóstwem detali oraz naturalnie wyglądającymi animacjami ruchu postaci i obiektów.
Źródło: www.gry-online.pl

Dodany dnia : 22-05-2013 22:52
Danger -
Nagrody: 5

Data rejestracji: 26.07.10
Podobnie jak Great jestem fanem tej serii gier, również najmniej spodobała mi się pierwsza część, oczywiście w porównaniu z pozostałymi. Najlepiej grało mi się w "Brotherhood", pamiętam że miałem tam pokaźną ilość asasynów i ulepszeń. Gdy już myślałem że twórcy nie wymyślą nic nowego/lepszego (po starszym, aczkolwiek niezłym dziadziusiu z Revelations Grin) moim oczom ukazał się Indianin skaczący po drzewach ;D to był naprawdę duży plus od autorów, w grze już bardziej fascynowało mnie zarzynanie pumy niż dziesiątek żołnierzy ^^ Jeśli chodzi o "czwórkę" to sam nie wiem jeszcze co o niej myśleć, z jednej strony nie przepadam szczególnie za sterowaniem statkami itp. wolę się jednak poruszać po stałym gruncie, z drugiej strony są smaczki w postaci eksploringu zatopionych statków czy też inne pirackie zabawy ;D

Zmiany objęły również system bitew morskich, w których znacznie poprawiono AI przeciwników.

Liczę na to! W "trójce" strasznie raziło mnie to w oczy. Co do całej serii Assasin's Creed bardzo podoba mi się motyw ze spotykaniem różnych znanych nam, historycznych osobistości jak choćby Leonardo da Vinci, Machiavelli czy ostatnio Jerzy Waszyngton. Teraz Black Flag, trochę dobrej muzyki i może poczujemy się jak na Piratach z Karaibów.

saiyans-zone.com.pl/images/bgf.png

Dodany dnia : 22-05-2013 23:00 - Edytowane przez : Great dnia 23-05-2013 05:55
Great -

Data rejestracji: 23.07.10
Mi też podobają się te motywy historyczne. Co do ulubionej części to również lubowałem się w "Brotherhoodzie", także lubiłem rozbudowywać bractwo i ulepszać swoich padawanów Grin W "Revelations" nie miałem już takiej wielkiej frajdy, w "Trójkę" zacząłem grać, ale musiałem formata robić i dopiero teraz znowu ją skończyłem zasysać, także jestem dopiero jakoś w V sekwencji, skakanie po drzewach mimo iż myślałem że będzie inaczej bardzo mi się spodobało, jest dobrą i ciekawą innowacją, a zabijanie zwierzaków i sprzedawanie potem ich że tak powiem elementów dało mi wiele frajdy i kasy ^^ Bitwy morskie dla mnie były takie sobie, cieszę się, że w "Czwórce" zostaną zmienione. Podoba mi się także, że w kolejnej części będziemy kierowali poczynaniami pirata, bowiem bardzo lubię filmy i gry o tej tematyce. Nic tylko czekać pozostaje Smile

Dodany dnia : 23-05-2013 00:07
JackieChun -

Data rejestracji: 23.03.13
Ostrzeżeń: 3
Status: Zbanowany
Bardzo kozacka gierka

Od moderatora - Mysterious, dnia 23.05.13 godz. 11:19:
  1. Panie, może jakieś argumenty podasz dlaczego ta gra jest taka, jak napisałeś to sobie w tym trzy wyrazowym poście?
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000080473

Przejdź do forum:

Design: Kroud | Code: RaYsky | Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2015 by Nick Jones

Copyright © 2010-2016 |Polityka prywatności